М Назва команди І В Н П М О
1 "ПФК Севастополь" (Севастополь) 6 5 1 0 23:3 16
2 "Волинь" (Луцьк) 6 4 2 0 12:4 14
3 "Геліос" (Харків) 7 4 2 1 9:7 14
4 "ФК Львів" (Львів) 7 3 2 2 11:3 11
5 "Арсенал" (Біла Церква) 7 3 2 2 8:11 11
6 "Кримтеплиця" (Молодіжне) 5 3 1 1 9:2 10
7 "Сталь" (Алчевськ) 6 3 1 2 8:6 10
8 "Нафтовик-Укрнафта" (Охтирка) 7 2 3 2 11:8 9
9 "ПФК Олександрія" (Олександрія) 7 2 3 2 9:7 9
10 "Десна" (Чернігів) 7 2 3 2 6:7 9
11 "Зірка" (Кіровоград) 7 2 3 2 8:10 9
12 "Енергетик" (Бурштин) 7 2 1 4 3:8 7
13 "Динамо-2" (Київ) 3 2 0 1 5:6 6
14 "Дністер" (Овідіополь) 7 1 3 3 9:14 6
15 "Прикарпаття" (Івано-Франківськ) 5 1 1 3 4:12 4
16 "Фенікс-Іллічовець" (Калініно) 6 0 2 4 4:11 2
17 "Нива" (Тернопіль) 6 0 2 4 3:11 2
18 "ФК Харків" (Харків) 4 0 0 4 2:14 0

> ФК Десна > Результаты матчей

 

Результаты матчей
Тренерский состав
Нападающие
Полузащитники
Вратари
Защитники
 

Результаты матчей

десна - александрия 0:0
"Арсенал" (Біла-Церква) - "Десна" (Чернігів)
"Десна" - ПФК "Севастополь" 1-1
Десна 2:0 (1:0) Динамо-2
Десна 1:3 Дністер
Десна 1:0 Геліос
"Десна" - "Кримтеплиця" 1:1. Вища ліга почекає
Десна 0-1 Закарпаття
Десна 2:1 Динамо-2
"Днестр" - "Десна" 1-0
"Десна" - "Энергетик" 1-0
Енергетик 1:2 Десна
Фенікс-Іллічовець 1-2 Десна
"Гелиос" - "Десна" 3-1
Десна 1:4 ФК "Харків"
Десна - ИгроСервис 1:0
Ігросервіс 3-0 Десна
Десна 0-0 Княжа
Десна 2:0 Комунальник
"Десна" - "Крымтеплица" 2:3
"Десна" - "Нафтовик-Укрнафта" 1:0
"Нафтовик-Укрнафта" 1-0 "Десна"
Оболонь 3-2 Десна
Олександрія 0-1 Десна
ПФК "Севастополь" 0:1 "Десна"
Десна 0:0 Прикарпаття
Прикарпаття 0:0 Десна
Десна 2-1 Сталь
Волынь - Десна 0:4
Закарпаття - Десна 3:1





Десна 2:0 (1:0) Динамо-2

Десна 2:0 (1:0) Динамо-2

Дата: 16.06.2008
Початок: 18:00
Глядачі: 7200
Оцінка поля: 3
Температура: 22
Чесна гра (госп.): 7,750
Чесна гра (гості): 6,285
Делегат: Дадов Р.Х.
Арбітри:
Вакс Ю.Я. Альохін І.М. Лисакевич В.В.
Дудчик А.В.
Попередження (вилучення): Сердюк Ярослав 66 Петров Кирило 53
Гармаш Денис 14, 41 (вилучення: 2 попередження).
Скалад "Десна": Сиротюк Андрій, Бабор Олександр, Гапон Володимир (Рудий Віталій, 59), Боровков Максим, Рустамов Тимур (Сердюк Ярослав, 46), Кобець Богдан (Євстафієв Дмитро, 75), Кучеренко Сергій (Слабишев Юрій, 85), Комягін Юрій, Постолатьев Володимир, Сангаре Мамаді, Чуланов Володимир.
Склад Димамо-2 : Кичак, Пинчук, Родина, Бутенин, Кушниров, Гармаш, Петров, Морозенко (Имедашвили, 70), Коркишко (Еременко, 78), Воронков (Назарчук, 85), Шевчук.









 

Полузащитники

Зейналов Руслан
ПівзахисникДата народження:19 червня 1982 Амплуа: ПівзахисникЗріст:..
Зарицький Олександр
ПівзахисникДата народження:10 липня 1986 Амплуа: ПівзахисникЗріст:..
Старенький Сергій Миколайович
ПівзахисникДата народження:20 вересня 1984 Амплуа: ПівзахисникЗріст: 179..
Шарпар В`ячеслав
ПівзахисникДата народження:02 червня 1987 Амплуа: ПівзахисникЗріст:..
Сердюк Ярослав Васильович
ПівзахисникДата народження:21 червня 1990 Амплуа: ПівзахисникЗріст:..
Щедраков Павло Сергійович
ПівзахисникДата народження:17 січня 1985 Амплуа: ПівзахисникЗріст:..

 

Нападающие

Кожем`яченко Олександр Вікторович
НападаючийДата народження:29 грудня 1978 Амплуа: НападаючийВ "Десні" з: 01..
Кілікевич Володимир
НападаючийДата народження:30 листопада 1983 Амплуа: НападаючийВ "Десні" з: 01..
Гребінюк Олександр Вікторович
НападаючийДата народження:23 червня 1981 Амплуа: НападаючийЗріст: 188 Вага:..